Bayan Azdırıcı İlaçlar

Switch to desktop Register Login

Icariin-W Caplet Nedir? Icariin-W 6 Caplet Yorumları

Icariin-W Caplet
 Ürünü Hemen Satın Al!

Icariin-w caplet erişkin bayanların cinsel performans sorunlarının çözümüne yardımcı olmak için hazırlanmış bir besin desteği olarak üretilmiştir. Bayanların cinsel ilişki esnasında orgazm olamama, isteksizlik, diyabetlilerde görülen vajinal kuruluk gibi sorunların çözümüne ve ilişkiden alacakları hazzı arttırmaya yardımcı olur. Icariin-w caplet için mutlu kadının sırrı da diyebiliriz. Kullanıcıların cinsel gücünü, birleşim isteğini, hazzı ve karşı cinse olan ilgisini arttırarak en üst seviyede destek sağlamaktadır.

 

Icariin-w 6 caplet yorumları ve kullanıcı görüşleri bu güne kadar hep olumlu olmuştur ve kullanıcılarının onayını almış, etkilerini kanıtlamış bir üründür. Cinsel sorunları olan bayanların ilk ve bir numaralı tercihidir. Karşılıklı olarak her iki bireyin de cinsel ilişkiden memnun kalmasını ve kaliteli bir cinsel hayatı sizlere sunmaktadır. Icariin-w 6 caplet kadınların çeşitli dış etkenler sebebi ile geceleri partnerleri ile sağlıklı bir cinsellik yaşamalarını engelleyen bütün olumsuzlukları yok eder.

Icariin-W Kullanımı Nasıldır Ve Icariin-W İçeriği Nelerden Oluşmaktadır?

Icariin-w kullanımı oldukça kolay ve basittir. hap yutmaya karşı problemi olan kişiler için özel yapısı ile tasarlanmıştır. Hem kolay yutum için oval bir şekil hem de kayganlık özelliğine sahiptir. Aç karnına içilmesi önerilmektedir. İki (2) adet ürün birlikte bir bardak (200 ml) su veya soğuk içecekle tüketilir. Icariin-w kullanımı sonrasında etkileri 45 – 60 dakika sonra başlar ve yaklaşık 24 saat boyunca devam eder. Alkol ve benzeri kişiyi yavaşlatıcı ürünler ile kullanılmamalıdır. Çünkü etkisini tam manası ile gösteremez ve istenilen verimi sağlayamaz.

 

Icariin-w içeriği etken maddeleri; Çin'de yetişen Epimedium grandiflorum (Icariin), Turnera aphrodisiaca (Damiana), Ilex paraguariensis (Yerba Mate), Avena sativa ve Lepidium meyenii (Maca) içermektedir. Lepidium meyenii endokrin sistemimizi hormonal dengeyi sağlayacak şekilde çalışması için uyarır. Icariin-w içeriği genital bölgelere kan akışını engelleyen Phoshodiesterase–5 (PDE5) enziminin aktivitesini inhibe ederek, bioaktif Nitrik Oksit (NO) üretimini arttırır, damarları genişleterek genital bölgelere daha fazla kan dolmasına yardımcı olur.

Icariin-W Etkileri Ve Icariin-W 6 Caplet Yan Etkileri Nelerdir?

  • Icariin-w etkileri erişkin kadınların cinsel performans sorunlarının çözümüne yardımcı olur.
  • Kadınların orgazm olamama, isteksizlik, diyabetlilerde görülen vajinal kuruluk gibi sorunların çözümü için etkilidir.
  • Orgazmın doruklarına çıkmanızı sağlar.
  • Icariin-w yorumları dikkate alındığında yan etki yaratmadığı gözlemlenmiştir.
  • Cinsel isteksizlik ve iktidarsızlık problemlerine çözüm sunar.
  • Üstün özelliklerini kullanıldıktan 20-25 dk. sonra gösterir.
  • Icariin-w etkileri tamamen kullanıcı dostudur.
  • Keyif dolu bir gece ve zevk dolu dakikalar yaşamanızı sağlar.